Hľadať

Prvý krok k práci snov

Na našej webovej stránke nájdete viac ako 1 000 pracovných ponúk z rôznych odvetví, od IT, cez zdravotníctvo až po sociálne služby. K vašim žiadostiam pristupujeme individuálne, vďaka čomu sa váš životopis dostane do rúk potenciálnych a najmä relevantných zamestnávateľov.

V životopise dbajte na správnu formálnu aj vizuálnu stránku. Používajte jednotný a neutrálny font písma (napr. Arial, Times New Roman, Calibri) odporúča sa veľkosť písma 12, zarovnanie do bloku, prípadne doprava. Po aktualizácii osobných údajov nezabudnite na celkovú kontrolu, pravopis a preklepy. Následne životopis priložte vo formáte PDF.

Do časti “Akú prácu hľadáte” stačí uviesť oblasť, v ktorej máte záujem sa zamestnať (napr. marketing, strojníctvo, gastronómia).

Pri uvádzaní e-mailovej adresy odporúčame využiť takú, ku ktorej máte prístup a môžete si ju v prípade spätnej väzby okamžite skontrolovať. Zabudnite na e-mail v podobe prezývok či neidentifikovateľných názvov, ktoré pôsobia neprofesionálne. Stavte radšej na meno a priezvisko, prípadne číslo na konci (napr. jozef.mrkvicka98@gmail.com)

Informácie o Vás

Informácie o práci, ktorú hľadáte

 
Typ pracovného pomeru

* - povinné položky

NENAŠLI STE PRÁCU, KTORÁ BY VÁS ZAUJALA?

Zanechajte nám kontakt a my vás budeme pravidelne informovať o nových pracovných ponukách