Hľadať

O nás

Sme personálna agentúra PRÁCA Personal Group, s.r.o. so zameraním na poskytovanie komplexných riešení v oblasti ľudských zdrojov, ale aj získavaním zamestnania kandidátom na celom Slovensku bez ohľadu na ich predošlé skúsenosti či úroveň zručností.

Naším cieľom je na jednej strane pomôcť klientom s výberom vhodných zamestnancov a rozvojom kvalifikovaného personálu, čo vedie k napredovaniu firmy, na strane druhej dokážeme zabezpečiť vysnívanú prácu talentovaným pracovníkom.

Čo nás robí výnimočnými?

Prispôsobiteľnosť a flexibilita je u nás na prvom mieste. Rozumieme, že každá spoločnosť má svoje vlastné špecifické požiadavky a ciele. Reagujeme efektívne na každú ponuku a prispôsobíme sa individuálnym potrebám každého klienta. Sme pripravení prepojiť vás s uchádzačmi, ktorí najlepšie naplnia vaše očakávania a potreby.

Orientácia na firmy, aj fyzické osoby. Zamestnávatelia majú prostredníctvom portálu možnosť rozšíriť svoje voľné pracovné pozície o prostredie s novou cieľovou skupinou a zabezpečiť si tak väčší dosah, či povedomie. Rovnako je portál orientovaný aj na zamestnancov, ktorým ponúkame širokú škálu atraktívnych ponúk, aby našli dokonalú prácu.

Naše skúsenosti odrážajú spokojných zamestnávateľov, vďaka ktorým sa  portálu pracaaa.sk podarilo nájsť kvalifikovaných pracovníkov a ešte spokojnejších zamestnancov pre ich novú, vysnívanú pracovnú pozíciu. Naša personálna agentúra sa môže pochváliť skúsenosťami v oblasti ľudských zdrojov a personálneho poradenstva. Napriek tomu sa však neustále vzdelávame a naberáme nové poznatky, aby sme dokázali ísť s novinkami na pracovnom trhu.

Pomôžeme Vám nájsť:

  • prácu snov, v ktorej budete nadmieru spokojní
  • pracovitých ľudí, na ktorých sa môžete plne spoľahnúť

Organizácia PRÁCA Personal Group, s.r.o. vznikla koncom roka 2021, ale už teraz máme niekoľkotisíc inzerátov a pracovných ponúk:

voľné pozície min. 4000
zamestnanci min. 21000
zamestnávatelia min. 1000

*tieto údaje sa priebežne obmieňajú

JUDr. Ignác Mičanin, LL.M

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Informácie o Vašej spoločnosti

Koho hľadáte ?

 
Požadované vzdelanie
 
Typ pracovného pomeru

* - povinné položky

NENAŠLI STE PRÁCU, KTORÁ BY VÁS ZAUJALA?

Zanechajte nám kontakt a my vás budeme pravidelne informovať o nových pracovných ponukách